O firmě

Fakturační údaje:

 Hrdlořezy 208, 293 07 Mladá Boleslav

IČ: 12539317 DIČ: CZ6805282187

Živnostník je registrován pod Č.j. ObŽÚ 4/04/01920/R, Ev.č.:320704-133961 - 00

o firmě:

V současné době se výstavba rodinných domů ubírá směrem k používání více přírodních materiálů a tím návratu k přírodě. S tímto souvisí i větší obliba začleňování obloukových prvků ve stavbách, čímž se posiluje tok pozitivní energie v domech. Tomuto trendu výrazně napomáhá používání obloukových překladů ATBET vyráběných jako prefabrikát. Odpadá tím nutnost složité výroby tvarového bednění přímo na stavbě.

Výroba je maloseriová a zakázková. Překlady vyráběné v základních rozměrových řadách jsou vyráběny do skladu. Tyto překlady je možné okamžitě zakoupit.

 

  • Příprava výroby začala v průběhu roku 2002 a již počátkem roku 2004 firma ATBET zahájila výrobu tohoto nového produktu – obloukových překladů ze železobetonu, které jsou určeny především pro vytvoření nadpraží volných otvorů, dveří, oken a stropů. Jsou vhodné pro stavbu a rekonstrukce klenutých zahradních a vinných sklepů, podloubí, plotů, výklenků, kruhových otvorů a vytvoření otvoru pro použití a montáž zapuštěné před okenní rolety. 
  • Tento produkt je CERTIFIKOVÁN pro všechny druhy zdiva. 
  • Použitím obloukových překladů je splněna norma o prostupnosti tepla.
  • Rádi Vás obsloužíme v naší provozovně, případně zašleme vybrané překlady na dobírku. 
  • V případě odběru překladů přes zajištěnou dopravu ( vytížením - externí dopravce ) je zakázka vyexpedována až po uhrazení zboží.